Vitajte na stránkach pre všetkých priaznivcov ženských svalov a ženskej sily. Na úvod by sme radi upozornili, že tieto stránky sú určené pre úzky okruh ľudí a to je aj dôvod prečo je potrebná registrácia na prezeranie obsahu. Budeme veľmi radi ak sa nebudú zbytočne registrovať odporcovia ženských svalov len za účelom hejtovania. Takéto kontá budú veľmi rýchlo vymazané.

Základnou myšlienkou tejto stránky je vytvorenie a udržanie slovenskej a českej komunity. Obsah je rôznorodý a preto je rozdelený do týchto základných kategórií:

Extrémne svalnáčky

V tejto kategórii nájdete základné profily tých najsilnejších a najsvalnatejších žien tejto planéty. Upozorňujeme, že pri prezeraní fotiek a videí sa môžete cítiť veľmi menejcenne :)

Armwrestling

Nezameriavame sa na profesionálne armwrestlerky, ale skôr na fitnessky a kulturistky, ktoré natáčajú armwrestling videá. Keďže popularite sa tešia ako zmiešané zápasy, tak aj zápasy žena proti žene nevyhýbame sa ani jednému typu zápasov. A musíme priznať, že sme veľmi neobjektívni. Ženy v tu zverejnených videách vždy víťazia nad mužmi.

Vek je len číslo

Krásu ženských svalov obdivujeme aj na ženách po štyridsiatke. A práve o nich je táto kategória. Tu nájdete nie len mamy, ale aj staré mamy, ktoré by vám s ľahkosťou nakopali zadok a ani by im to veľmi námahy nedalo.

Mladé talenty

Ako už názov napovedá ide o opak predošlej kategórie. Hornú hranicu veku sme si nastavili na 23 rokov a spodná pre nás neexistuje. Akákoľvek svalnáčka do 23 rokov tu má svoje miesto.

Príbehy

V minulosti na stránkach thevalkyrie.com pravidelne pribúdalo veľa príbehov najrôznejších žánrov. Od tých ktoré by mohli byť aj reálne až po tie úplne fantastické. Všetky mali jedného spoločného menovateľa – svaly, silu a dominanciu žien. Väčšina príbehov je preklad z angličtiny. Bohužiaľ posledný príbeh pribudol  v roku 2008 a odvtedy je slovenská a česká scéna v tomto smere úplne mŕtva. My tajne dúfame, že možno aj tieto stránky znovu motivujú autorov k prekladom, alebo písaniu nových príbehov. Zatiaľ sme aspoň pridali všetky príbehy thevalkyrie.com

Články

Tu nájdete všetko ostatné. Fotky videá fitnessiek, kulturistiek. Ale aj iných svalanáčiek ako napríklad z oblasti Crossfitu a podobne. A vlastne čokoľvek čo sa nehodí do predošlých kategórii.